Кардиналите се обединяват след изхвърлянето на Мармол и Дескалсо, за да се сблъскат със 7 мача, като победят Брюърс с 4-3
AP News | 2024-05-12 | 23:16:34

МИЛУОКИ (AP) — Майкъл Сиани удвои зелената светлина, Пол Голдшмид у дома, за да излезе от спада си и Сейнт Луис Кардиналс се обединиха, за да победят Милуоки Брюърс с 4-3 и да направят скид от седем игри в неделя. трети домакин за сезона, стремеж към центриране на Брайс Уилсън. Голдшмид също постигна изравняващ мач, два аут RBI сингъла в шестия срещу Джаред Кьониг, докато Кардиналс изтриха ранен дефицит от три ръна.

Мачът беше равен 3-всички в седмия, когато St. Иван Ерера от Луис записа водещ сингъл срещу Елвис Пегеро (4-1). Два аута по-късно Сиани се удвои от горната част на стената в десния център, за да върне Херера у дома, преди да бъде изхвърлен, опитвайки се да стигне до трето място.

Дублирането на Сиани беше второто му попадение в допълнителна база в кариерата и дойде след неговия 89-ти при прилеп.

Св. Мениджърът на Луис Оливър Мармол и треньорът на резервната скамейка Даниел Дескалсо бяха изгонени в третия ининг, след като съдията на първата база Шон Барбър пропусна чифт обаждания, които бяха отменени, след като Кардиналите поискаха прегледи на повторенията. Една от рецензиите беше в долната част на втората, а другата беше в горната част на третата.

Кардиналите също получиха тежко обаждане, тъй като Пивоварите натрупаха преднина от 3-0 в първия ининг, когато Рис Хоскинс направи заредено с основи разходка при 3-2 на терена от Майлс Миколас, което беше оценено като просто високо.

След като допусна три ръна и хвърли 42 подавания в първия ининг, Миколас (3-5) се нуждаеше от само още 53 подавания, за да задържи Милуоки без резултат през следващите пет фрейма. ДжоДжо Ромеро, Андрю Китридж и Райън Хелсли комбинираха три ининга за нулево облекчение.

Хелсли направи деветото за своето 12-то спасяване от 13 възможности.

Уилям Контрерас, Гари Санчес и Кристиан Йелих отбелязаха по две попадения за Пивоварите, които се опитваха да изместят серия от четири мача от Кардинали едва за трети път. Пивоварите спечелиха последните си осем срещи с Кардиналс от миналия сезон, което представляваше най-дългата им победна серия в историята на съперничеството.

Уилсън влезе в деня, след като допусна едно изпълнение над 12 ининга в последните си два старта, но се бореше с проблеми с контрола в неделя. Той удари един и позволи два ръна, пет удара и пет ходения за четири ининга.

Кардиналс спечелиха, въпреки че оставиха 13 души на базата. Те стигнаха 4 за 35 с бегачи в точкова позиция в тази серия, включително 2 от 14 в неделя.

СТАЯ ЗА ТРЕНИТОРИ

Cardinals: LHP Стивън Мац (разтягане на долната част на гърба) ще има инжекция и няма да хвърля следващата седмица. Matz последно игра на 30 април.

Brewers: RHP Тейлър Кларк (дясно коляно) беше изпратен в Triple-A Nashville за рехабилитация. Кларк все още не се е появявал в мач през този сезон.

Cardinals: Започнете серия от три мача на пътя с Los Angeles Angels. Планираните титуляри за откриването в понеделник са LHP Matthew Liberatore (1-1, 3.54 ERA) за Cardinals и RHP José Soriano (1-4, 4.32) за Angels.

Brewers: Останете вкъщи, за да започнете серия от три мача с Pittsburgh Pirates. Стартовите питчъри в понеделник са RHP Colin Rea (3-0, 3.29) за Brewers и RHP Mitch Keller (3-3, 4.41) за Pirates.